Depo İlaçlama

Depo İlaçlama

Depo ve ambarlar güneş ışığınız kısıtlı alan ya da hiç almayan ortamlar olduklarından bu alanlar böcek, haşere ve kemirgenlerin yaşamını sürdürebilmesi için uygun yerlerdir. Ayrıca bu türler için nemli ortamlarda vazgeçilmezdir ki depolarda oldukça nemli ve rutubetli yerlerdir. Buralarda ışığı ve nemi seven hamamböcekleri ile kemirgenlere çok sık rastlanır ve maddi olarak zarar verirler. Depoların düzenli tutulması ve temiz bir şekilde buraların bırakılması bu tür hayvanların gelme ihtimali en aza indirse de yaygın bir şekilde ürediklerinden tamamen bunlardan kurtulmak zordur. Böcek, haşere ve kemirgenlerden kurtulmanın en etkili çözüm yolu depo ilaçlama yapılmasıdır. Bu sayede en kısa süre içerisinde kolay bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olur.

Fakat depo ilaçlama yaptırmaya karar verdiğiniz zaman dikkat etmeniz gereken belli hususlar vardır. Çünkü firmanın korsan olma ihtimali çok yüksektir. Günümüzde sadece kar etme üzerine kurulmuş para mafyaları giderek artış göstermektedir. Ayrıca ilaçlama yapacak olan firmanın bu konu üzerinde ne kadar tecrübeye sahip olduğunun da araştırılması sizleri en doğru sonuçlara götürmeyi başarır. Depo ilaçlama yaparken gerçekten yasal firma ile çalıştığınıza mutlaka emin olmanızda fayda olmakla birlikte kullanmış oldukları ilaçlar da çok önemlidir. Çünkü sağlık bakanlığından onaysız olan ilaçları ve ucuz ilaçları kullanan firmalar insan sağlığını ve çevre sağlığına zarar vermekle kalmayıp, sizleri hiçbir zaman doğru sonuca götürmeyi başaramamaktadır. Ayrıca işinde uzman olan ilaçlama firması depo ilaçlama yaparken hangi ilacın haşere ve kemirgenler üzerinde etkili olduğunu bilen işinde uzman ve eğitimli kadro ile çalışır. Bunun yanında bütün bunlara son vermek için mutlaka belli aralıklarla depo ilaçlama yapılmasının faydaları saymakla bitmez.

Bizler ADA ilaçlama (Acil Böcek) olarak bu konuda bütün hassasiyetimizi göstererek işimizi en iyi yapmak için elimizden gelenin daha fazlasını yapmaktayız. Şirketimiz bünyesinde çalışan elemanlarımız eğitimlerini almış deneyimli kadrodan oluşmaktadır. Ayrıca sizlere kaliteli hizmeti sunmak için 7/24 çalışan çağrı merkezimize istediğiniz al ulaşarak sorularınıza çözüm bulabilirsiniz. Bunun yanında İskenderun ve çevresine anında hizmet veren ve işini de sonuna kadar takip eden köklü bir firmayız.

Firmamız ve Hizmetlerimiz Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Web Sitemizi İnceleyebilirsiniz.