Kara Sinek İlaçlama

Kara Sinek İlaçlama

Bakteri kaynağı olan karasinek, genellikle ağaçların ve bitkilerin olduğu alanlarda yuva kurar ve insanların yiyeceklerinde ve içeceklerinden besin kaynaklarını oluştururlar. Daha çok sıvı gıdalar üzerinde etkilidirler.

Bu canlıların salyaları pis alanlarda gezindikleri için fazlaca mikrop taşımaktadır. Bu haşerelerin gıdalar üzerinde gezinmesi ve bu gıdalarda bakteri bırakması, gıda zehirlenmelerine ve türlü alerjik reaksiyonlara neden olmaktadır. Karasinek ilaçlama, yaşam alanlarımızın koruma altına alınması amacı ile yapılan gerekli bir uygulamadır. Karasinek ile mücadele etmek için, dışarıdan profesyonel bir şirketten destek alarak kurtulmanız mümkündür. Sıcaklıkların yükselmesiyle beraber sayısı hızlı bir şekilde çoğalan haşerelerden korunmada en etkili yöntem profesyonel ilaçlı mücadele teknikleridir. İnsanların kanı ile besleyen ve üreyen karasinek haşeresi kontrol altına alınmadığında ciddi sorunlara yol açabilir. Bunun için haşere ile mücadele konusunda sektörün öncü isimlerinden olmayı başaran şirketimizi irtibat numaralarımızdan arayabilir, 7/24 destek alabilirsiniz.

Karasinek İlaçlama Fiyatları

Toplumda varılan yanlış yargı ile birçok kişi haşerelerle mücadele etmek için profesyonel desteği maliyetli bularak bireysel mücadeleye başvuruyor. İçlerinde zehirli türlerinin de bulunduğu haşerelerle mücadele ederken insan sağlığına ciddi zararlar veren bu türler tehlikeli boyutlara varabiliyor. Karasinek ve diğer tüm haşerelerin ilaçlama fiyatları oluşturulurken bazı unsurlar belirleyici olur. Karasinek ilaçlama fiyatları oluşturulurken;

  • Haşerelerin bulunduğu alanın metrekaresi
  • Haşerelerin ortama yayılma yoğunluğu
  • İşlem sırasında kullanılan ilaç miktarı belirleyici olur.

Karasinek Özellikleri

Karasinek özellikleri, diğer haşereler gibi hızlı bir şekilde yayılan ve rutin hayatın dengesini alt üst eden bu tür yok edilmediğinde ciddi sorunlara yol açabilir. Sıcaklıkların yükselmesi ile sayısı giderek artan karasinek özellikleri sıralanacak olursa;

  • İri bir sinek türüdür. Tüylü vücut yapısına sahip olan karasinek ortalama 6-8 mm arasındadır.
  • Karasineklere özellikle yaz aylarında her ortamda rastlanmaktadır. Siyah renkli olan sinekler, yumurtlama sistemi ile çoğalır.
  • Parlak vücut yapısına ve tüylü bacaklara sahip olan karasinek, zar kanatlı canlılardandır.
  • Karasinek ilaçlama yapılmadığı sürece bu canlılardan kurtulmak mümkün olmayacağı gibi, kaliteli böcek ilaçlarının kullanılması son derece önemlidir.
  • Çöplüklerde, lağım sularında, insan ve hayvan pislikleri üzerine konan ve bu tür maddelerden beslenme sağlayan karasinekler, çok mikroplu canlılardır.
  • Özellikle ayakları çok mikroplu olan karasinekler gıda ürünleri üzerine konarak pisliklerini bu ürünler üzerine bırakırlar.
  • Hızlı bir şekilde üreyen ve uçarak hareket ettiği için her alanda görülebilen karasineklerden kurtulmak için mücadele yaptırılması şarttır.

Firmamız ve Hizmetlerimiz Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Web Sitemizi İnceleyebilirsiniz.