Hamam Böceği

Hamam Böceği

Hamam Böcekleri İskenderun’da belki de en çok mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Sosyal Tesislerde, Hastanelerde, Pastahanelerde, Evlerde, Ofislerde, Sanayi İşletmelerinde ve daha birçok yerde bu haşere türüne karşı 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlaçlama ciddi iştir hamam böceklerinden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir Böcek İlaçlama Şirketiyiz. Geçen yıl Hatay’da en yoğun hamam böceği ilaçlaması yaptığımız ilçeler; iskenderun, arsuz, belen, dörtyol, payas ve erzin ilçeleri olmuştur. Sizde kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için bizi hemen arayın haşerelerden kurtulun.

Hamam Böceği Biyolojisi
Hamam Böceklerinin Dünya üzerinde 6 farklı aile(familya) de yaklaşık 3.850 türü bulunmaktadır. Mücadele Öncesinde bilinmesi gereken en önemli nokta Hamam Böceği Biyolojisidir. Bu böcekler, 1,5 kilometreden daha yüksek yerler ve kutup bölgeleri dışında, dünyanın her yerinde yaşarlar. Hamam böcekleri geceleri hareketli gündüzleri pasiftirler. Yalnız bir gecede 3,5-6 km yol alabilirler. Ortalama ömürleri 11-16 ay arasındadır. Bu böcek türü 33 gün boyunca hiçbir şey yemeden yaşayabilir bu haşere türü kafasının kopması halinde bile bir hafta yaşayabilir ve bir haftanın sonunda susuzluktan ölür.Yaklaşık 42 dk boyunca suyun altında yaşayabilen bu canlılar radyasyona da insanlara kıyasla 16 kat daha dayanıklıdırlar. Bir dişi hamam böceği hayatı boyunca 350.000-670.000 arasında yumurta yapabilir. Dişi hamam böceği bir kez çiftleştikten sonra hayatı boyunca bir daha hiç çiftleşmeden yumurta yaparak üreyebilir. Hamam Böceği Mücadelesi
Hamam Böcekleri Ektotermik canlılardır yani sürekli olarak vücutları ısı kaybı yaşar. İşte bu yüzden Hamam böcekleri sıcaklığın oldu yerlerde daha rahat hareket ederler. Üremeleri ve gelişmeleri için uygun olan sıcak ortamı ararlar. Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. Hamam Böceği mücadelesinde en etkili 3 yöntem şöyle sıralanabilir:

Kokusuz İlaçlama Yöntemi
Jel İlaçlama Yöntemi
Kokulu İlaçlama Yöntemi
Hamam Böceği İlaçlama Hizmet Bedeli


İskenderun Haşere İlaçlama da fiyatın belirlenmesini etkileyen başlıca nedenler; haşere türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu ve uygun mücadele yöntemi gibi etkenlere bağlıdır. Uygun görülen ortalama Hamamböceği İlaçlama Fiyatları

ALO BÖCEK Haşere Kontrol olarak verdiğimiz Kaliteli ve Garantili Çözümleri olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışıyoruz. Hamam böceği ilaçlamasında ve diğer bütün haşere türleri ilaçlamalarında net bir fiyat almak için bizimle 0 (552) 540 65 75 numarasından hemen iletişime geçiniz.

ALO BÖCEK Haşere Kontrol Hizmetleri

Firmamız ve Hizmetlerimiz Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Web Sitemizi İnceleyebilirsiniz.